CONTACT

Patiënten


Voor zorg gerelateerde vragen is er het Nationale Zorgnummer.
Maandag t/m vrijdag bereikbaar van 09:00 tot 17:00 uur (€ 0,20 cent per gesprek).
info@nationalezorgnummer.nl

Organisaties


Patiëntenfederatie Nederland

Caroline de Moor
Senior communicatieadviseur
c.demoor@patientenfederatie.nl
030 297 03 03

Anouk Knops
Beleidsmedewerker
a.knops@patientenfederatie.nl
030 297 03 03

www.patientenfederatie.nl


Federatie Medisch Specialisten

Mirjam Siregar
Senior communicatieadviseur
m.siregar@demedischspecialist.nl
030 282 36 50

Ingrid Maas
Senior beleidsadviseur
i.maas@demedischspecialist.nl
030 282 36 50

www.demedischspecialist.nl


NVZ

Lara ten Bosch
Senior communicatieadviseur
l.ten.bosch@nvz-ziekenhuizen.nl
030 273 93 66

Trudy Boshuizen
Senior beleidsadviseur
t.boshuizen@nvz-ziekenhuizen.nl
030 273 92 20

www.nvz-ziekenhuizen.nl


NFU

Marion Verduijn
Secretaris NFU-consortium Kwaliteit van Zorg
kwaliteit@nfu.nl
030 273 9644

www.nfukwaliteit.nl

Heeft u vragen over de website


Als u vragen heeft over de website kunt u contact opnemen met info@begineengoedgesprek.nl